Haber

İskenderunspor kaleci teknik direktörü Uğur Kurt depremde hayatını kaybetti.

Türkiye, tarihinin en ağır felaketiyle mücadele ediyor.

Yüzyılın felaketi olarak kayıtlara geçen deprem, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana geldi.

İlk olarak gece 04.17 sıralarında hissedilen 7.7 büyüklüğündeki depremin ardından öğle saatlerinde 7.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

“Sizi unutmayacağız efendim”

TFF 2. Lig Kırmızı Küme takımlarından İskenderunspor’un kaleci antrenörü Uğur Kurt, bu faciada hayatını kaybetti. Kurt’un daha sonra görev yaptığı İskenderunspor kulübünden açıklama geldi.

İskenderunspor’un lideri Hakan Bolat, şu ifadeleri kullandı:

“Başımız sağolsun. Türk futbolunun değerli ismi kaleci teknik direktörümüz Uğur Kurt’u deprem felaketinde kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Rahmetli Uğur Kurt hocamıza Allah’tan rahmet; Ailesine, sevenlerine ve camiamıza başsağlığı dileriz.

Sizi unutmayacağız efendim. Her zaman kalbimizdesin”

Uğur Kurt’un vefatının ardından daha önce çalıştığı kulüpler Galatasaray ve Başakşehir’den de başsağlığı mesajları geldi.

Galatasaray:

“Kulübümüzde bir dönem kaleci antrenörlüğü de yapan İskenderunspor Kaleci Antrenörü Uğur Kurt’un vefat haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Kurt’a Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı diliyoruz. , akrabalar, İskenderunspor ve Türk spor camiası.”

Başakşehir Lideri Göksel Gümüşdağ:

“Akademimizde görev yapan ve son olarak İskenderunspor kaleci antrenörü olarak görev yapan Uğur Kurt’un vefat haberini üzüntüyle öğrendim. Hocamıza Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.”

TFF:

“TFF 2 Lig takımlarından İskenderunspor’un kaleci antrenörü Uğur Kurt’un ülkemizi kasıp kavuran depremde hayatını kaybettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Uğur Kurt’a Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. kederli ailesi, yakınları ve İskenderunspor camiası.”

haberbozuyuk.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu