Teknoloji

Steam Gizem Festivali İndirimi Başlıyor: Birçok Oyunda Muhteşem Fırsatlar

Steam, farklı kategoriler için düzenlediği festivaller kapsamında farklı temalara sahip oyunları güzel indirimlerle buluşturmaya devam ediyor. Gizem festivali, olayları dedektif bir tavırla çözmeyi seven oyuncular için de özellikle çekici.

Steam, büyük indirim döngülerinin yanı sıra bunların ortasında farklı festivaller ve etkinliklerle de karşımıza çıkıyor.

Platformun büyük indirim döngüleri genellikle yaz ve kış indirimleri gibi sezonluk indirimlerdir. Bu indirim döngülerinin ortasında imdadımıza farklı oyun kategorileri için düzenlenen festivaller yetişiyor.

Steam Gizem Festivali İndirimi başladı.

20 Şubat’ta başlayan ve 27 Şubat saat 21:00’e kadar devam edecek olan festival boyunca birçok popüler gizem oyununda muhteşem indirimler bizleri bekliyor olacak.

İndirim döneminde ücretsiz demoları deneme fırsatımız da olacak.

Bir hafta sürecek festival boyunca, çıkış yapmaya hazırlanan birçok bağımsız ve birçok gizem türündeki oyunun demoları da oyuncularla paylaşılacak. İstediğiniz demoları ücretsiz oynayabilirsiniz.

İndirim döneminden yararlanmak için istek listelerinizi düzenleyin diyoruz.

Oyun fiyatlarının her geçen gün arttığı koşullarda bu tür indirimler oyunlar açısından kurtarıcımız olabiliyor. Eğer uygunsa istek listenizi baştan sona gözden geçirmeli ve indirimlerden faydalanmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu