Haber

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Malatya’yı ziyaret etti

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, deprem bölgesi Malatya’ya bazı ziyaretlerde bulundu, işadamlarıyla görüşmelerde bulundu.

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek hafta sonu deprem bölgesi Malatya’ya gelerek bazı ziyaretlerde bulundu. Sabah saatlerinde Batman’dan karayoluyla Malatya’ya gelen Bakan Şimşek, önce Malatya Valiliğini ziyaret etti. Burada Vali Hulusi Şahin ve diğer protokol üyeleri tarafından karşılanan Bakan Şimşek, basına kapalı gerçekleştirilen ziyarette, girişte valilik şeref defterini imzaladıktan sonra Valilik’te yöneticilerle bir araya geldi.

Daha sonra AK Parti Malatya İl Başkanı olan Şimşek, partide basına kapalı yapılan toplantıya İl Başkanı Namık Gören tarafından karşılanmasının ardından katıldı.

Bakan Şimşek, parti ziyaretinin ardından Malatya Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Girişte Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve daire müdürleri tarafından karşılanan Şimşek, son olarak Sanat Caddesi’ndeki toplantı salonuna geçerek iş adamlarıyla bir araya geldi. – MALATYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu