Haber

“Çok iyi gidiyorsun, bu süreci çabuk atlatıyorsun” diyen muhabire Danla Bilic’ten yanıt: En son konuşacağın kişi benim.

Kahramanmaraş’ta yaşanan sarsıntının ardından yaptığı yardımlarla adından söz ettiren Danla Bilic, dün gece bir mekandan çıkarken görüntülendi. Bilic, aracına binerek muhabirin sorularına tepki gösterdi.

MUHABİR: BU SÜREÇTEN HIZLI GEÇİYORSUNUZ

Danla Bilic’i karşısında gören muhabir, “İyi gidiyorsun, bu süreci çabuk atlatıyorsun” dedi. Muhabirin tepkisini sonlandıran Bilic, “Yardım etmekten başka yapabileceğim bir şey yok. Atıp tutmanıza gerek yoktu. Güzel bir proje için yemeğe geldik ve depremi öğrenince hemen ayağa kalktık. Bağıracağın son kişi benim. Teşekkür ederim.”

“SORUMLARA VERMEYECEĞİN MİKROFONU BİZE VERMEYİN”

O anları Instagram hesabından paylaşan Danla Bilic isyan etti ve şu ifadeleri kullandı: “Beyaz TV yayınlamadan ben röportajı yayınlayayım. Veremeyeceğiniz mikrofonları elinize alıp bize asılmamayı öğreneceksiniz. sorumlular, takılıp kalmamayı öğreneceksin!Her şeyin tam zamanı diyorum unutmanın zamanı değil demem lazım.İçinizden biri yemek yiyorsa bu soruları muhatabına sorun.değil bizi işin dışında tutmaya çalışanlara. Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi değil, özellikle de bizi küçüğünden büyüğüne bölmeye çalışanlara.”

kinikajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu